آنالیز: رونی ۲۰۱۶ بهتر از رونی ۲۰۱۵

به گزارش آی اسپورت ، این اولین بار بود که منچستریونایتد موفق می شد در نیمه اول دو گل به ثمر برساند. دفعه قبل که این اتفاق افتاد به آوریل سال ۲۰۱۵ و برد ۴ بر ۲ یونایتدها مقابل رقیب همشهری یعنی منچسترسیتی باز میگردد. برد سه شنبه شب یونایتد ها برابر استوک بارقه های امید را در دل هواداران منچستریونایتد زنده کرد. آنها مسلما معتقدند که این بهترین نمایش تیم فن خال از ابتدای این فصل از رقابت ها بوده است. بخش زیادی از این موفقیت یونایتدها مدیون بازگشت وین رونی به روزهای خوبش بوده است. وین در کنار سسک فابرگاس دو بازیکنی هستند که از ابتدای سال ۲۰۱۶ به روزهای اوج بازگشته اند.
آماربه خوبی روایتگر ماجراست. وین نسبت به سال ۲۰۱۵ شوت های بیشتر و پاس های کلیدی بیشتری داده و یک گل بسیار زیبا مقابل دربی کانتی به ثمر رسانده است. او تا همین جای سال ۲۰۱۶ ۲ پاس گل و ۵ گل در کارنامه اش داشته که تقریبا با سال ۲۰۱۵ برابری می کند با این تفاوت که آمار او در سال ۲۰۱۵ طی ۳۳ بازی به دست آمده و در سال ۲۰۱۶ طی تنها ۵ بازی.
درخشش ستاره انگلیسی در این مقطع از فصل که یونایتد برای رسیدن به رتبه های بالاتر جدول نیازمند گل های بیشتر است می تواند اتفاق بسیار مثبتی برای تیم لوییس فن خال و حتی شاید برای خود فن خال باشد.