برتری مطلق ستاره‌های ایران مقابل چین

به گزارش “ورزش سه”، ملی پوشان ایران در دومین بازی مرحله گروهی جام ملت‌های فوتسال آسیا که به میزبانی ازبکستان برگزار می‌شود از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه یونیورسال مقابل چین قرار گرفته است.

* تیم ملی با ترکیب سپهر محمدی، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمد طیبی و محمد کشاورز بازی را آغاز کرد.* با شروع بازی و بعد از دو پاس بازیکنان چین، محمد طاهری توپ‌ربایی کرد و موفق شد ثانیه ۸ گل اول ایران را با شوت پشت محوطه به ثمر رساند.

* دومین گل ایران در دقیقه ۶ روی پاس پای تیر احمدی به علی‌اصغر حسن‌زاده و ضربه بغل پای این بازیکن به ثمر رسید.

* دقیقه ۱۷ لاب زیبای توپ توسط علیرضا وفایی از کرنر را احمدی با شوت روی پا به کنج دروازه چین زد و گل سوم ایران را به ثمر رساند.

* ۳۰ ثانیه به پایان نیمه اول شوت طیبی به تیرک عمودی دروازه چین خورد.

* نیمه نخست این بازی با حساب ۳ بر صفر به سود تیم ملی فوتسال ایران به پایان رسید.

* محمد کشاورز کاپیتان ایران از توپ‌گیری محمدرضا سنگ‌سفیدی استفاده کرد و با یک ضربه بغل پای فنی توانست گل چهارم ایران را در دقیقه ۲۶ بزند.

* ثانیه‌هایی بعد از گل چهارم، سنگ‌سفیدی با نفوذ از سمت چپ زمین دوباره در نقش سازنده گل ظاهر شد و با پاس او پنجمین گل ایران با شوت طیبی به ثمر رسید.

* دقیقه ۲۸ دریبل بازیکن چین و پاس به عقب طیبی را کشاورز با شوت محکم و سر ضرب به طاق دروازه چین زد تا ششمین گل برای ایران ثبت شود.

* دریبل ریز قدرت بهادری در سمت راست زمین و شوت پای چپ او تیم ملی ایران را در دقیقه ۳۲ به گل هفتم رساند.

* تیم ملی ایران در دقایق پایانی می‌توانستند به گل‌های بیشتری برسند که عملکرد دروازه‌بان چین مانع از گلزنی ملی پوشان ایران شد.

* این بازی با پیروزی ۷ بر صفر ملی پوشان فوتسال ایران به پایان رسید.تیم ملی ایران در نخستین بازی خود در جام ملت‌های آسیا موفق شده بود تیم ملی اردن را با حساب ۶ بر صفر شکست دهد. شاگردان محمد ناظم‌الشریعه در سومین و آخرین مسابقه‌شان در مرحله گروهی ساعت ۱۵ روز یکشنبه مقابل تیم ملی عراق قرار می‌گیرند.