برنامه کامل هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۶

به گزارش “ورزش سه”، ذوب‌آهن، تراکتورسازی و سپاهان درحالی‌که توانستند در اولین بازی‌های خود نتایج خوبی بگیرند، به دلیل تغییر زمان بازی‌های نماینده‌های ایران و عربستان، در بازی‌های هفته دوم، بازهم به مصاف رقبای هفته اول خود می‌روند. سه نماینده ایران با پیروزی‌های خود باعث شدند تا ایران تمام امتیازات ممکن از بازی‌های هفته اول به دست بیاورد. 
با بررسی “ورزش سه” از هفته دوم این رقابت‌ها همراه باشید:

گروه A – فرار زودهنگام سپاهان؟

النصر امارات – سپاهان ایران؛ ساعت ۲۰

سپاهانی‌ها در دومین بازی خود بازهم به سراغ اماراتی‌ها می‌روند تا پرونده بازی‌های خود با این تیم را ببندند، سپاهانی‌ها در حالی این بازی را برگزار می‌کنند که در دیدار رفت توانستند با انجام یک بازی منطقی و با دو گل لوسیانو پریرا، سه امتیاز مهم اولین بازی را به سود خود به پایان برسانند. سپاهانی‌ها در صورت پیروزی دوباره در مقابل این تیم می‌توانند اختلاف امتیاز را با تیم‌های دیگر حفظ کنند و در بدترین شرایط نیز با دو امتیاز بیشتر در صدر بایستند. 

الاتحاد عربستان – لوکوموتیو ازبکستان؛ ساعت ۲۱

الاتحادی ها در حالی دومین بازی خود را در لیگ قهرمانان آسیا و در مقابل لوکوموتیو ازبکستان را برگزار می‌کنند که تا دقیقه ۸۸ اولین بازی خود در مقابل این را به سود خود به پایان رسانده و در فاصله ۲ دقیقه مانده به پایان بازی، دو امتیاز حساس اولین دیدار را از دست دادند و حال آن‌ها می‌خواهند در خانه خود به مصاف ازبکستانی‌ها بروند و انتقام دو دقیقه پایانی را از آن‌ها بگیرند. عربستانی‌ها می‌دانند که در صورت پیروزی سپاهان و نبردن آن‌ها اختلاف امتیاز زیادی به وجود می‌آید که در آینده گریبان آن‌ها را خواهد گرفت. 

گروه B – ذوبی‌ها و دبل کردن پولدارهای قطری؟

ذوب‌آهن – لخویا قطر؛ ساعت ۱۸:۴۵

ذوبی‌ها که توانستند در اولین دیدار خود نتیجه‌ای فوق‌العاده در قطر بگیرند و تیم متمول لخویا را با یک گل در خانه خود شکست دهند، روز سه‌شنبه دیدار برگشت خود را در مقابل این تیم برگزار خواهند کرد، آن‌ها در صورت پیروزی در  برابر این تیم می‌توانند علاوه بر اختلاف امتیاز با تیم‌های دیگر گروه و خط‌ونشان کشیدن برای آن‌ها، این تیم قدرتمند گروه خود را نیز از صعود به مرحله بعد تا حدودی ناامید کند. ذوبی‌ها بازی رفت را با تنها گل کاپیتان کهنه‌کار خود، مهدی رجب‌زاده به سود خود به پایان رساندند. 

بنیادکار ازبکستان – النصر عربستان؛ ساعت ۱۶:۳۰

بازی رفت این دو تیم اتفاقات عجیبی را در پی داشت، آن بازی که در عربستان برگزار می‌شد تا ۱۰ دقیقه پایانی با نتیجه سه بر یک به سود ازبکستانی‌ها پیش رفت و ناگهان در ۱۰ دقیقه پایانی عربستانی‌ها توانستند به‌سختی بازی را در خانه خود به‌تساوی بکشانند. حال این دو تیم در ازبکستان با یکدیگر روبرو می‌شوند و باید دید بازی برگشت این دو تیم هم می‌تواند به بازی رفت مهیج و پرگل باشد و یا خیر.

گروه C – ادامه توفان پرشورها در امارات؟

الجزیره امارات – تراکتورسازی ایران؛ ساعت ۲۰

فوتبال دوستان ایرانی منتظر هستند تا بازی غیرقابل‌تصور تراکتورسازان را در دیدار دوم هم ببینند، تبریزی‌ها در بازی اول حتی هواداران خود را نیز غافلگیر کردند و با ارائه یک بازی هجومی و با برنامه تیم اماراتی را در تبریز در هم شکستند و با چهار گل این تیم را راهی خانه خود کردند، حالا تراکتورسازان به امارات رفتند تا بتوانند با ادامه توفان خود، زهرچشمی اساسی از باقی تیم‌های حاضر در گروه بگیرند. بختیار رحمانی(۲ بار)، شجاع خلیل زاده و مهدی شریفی بازیکنانی بودند که توانستند در اولین بازی این تیم گلزنی کنند.

الهلال عربستان – پاختاکور ازبکستان؛ ساعت ۲۱

بازی این دو تیم در هفته اول این بازی‌ها نیز ازجمله بازی‌های جذابی بود که برگزار شد، دیداری که در تاشکند برگزار می‌شد و تا دقیقه ۸۹ الهلالی ها از میزبان خود پیش بودند اما درنهایت بازی را با مساوی به پایان رساندند. حالا در عربستان الهلالی ها قصد دارند انتقام دو امتیاز ازدست‌رفته دقایق پایانی  را از حریف خود بگیرند. البته الهلالی ها می‌دانند در صورت عدم پیروزی در برابر ازبکستانی‌ها و احتمالاً پیروزی ایرانی‌ها راه سختی را برای صعود خواهند داشت. 

گروه D – تنها گروه غرب آسیا بدون ایرانی‌ها

نسف قاراشی ازبکستان – العین امارات؛ ساعت ۱۶:۳۰

بازنده‌های هفته اول رقابت‌ها در گروه چهارم در این بازی به سراغ یکدیگر می‌روند، العینی ها در یک دیدار تعجب‌برانگیز بازی خود را به الجیش قطر باخته بودند و نسف قاراشی نیز در برابر الاهلی عربستان شکست خورده بود. حالا این دو تیم به مصاف یکدیگر می‌روند تا شاید بتوانند با کسب سه امتیاز بازی اولین امتیازهای خود را در رقابت‌های امسال به دست بیاورند. 

الجیش قطر – الاهلی عربستان؛ ساعت ۱۹

قطری‌ها پیش‌ازاین دیدار در دو بازی لیگ قهرمانان آسیا توانستند عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش بگذراند، اولین بار در تهران و در بازی پلی‌آف در برابر نفت تهران و بار دوم نیز در مرحله گروهی و در امارات و در برابر العین، آن‌ها هر دو بازی مهم خود را در خانه حریفان موفق به پیروزی شدند و حالا باید در عربستان به سراغ دیگر تیم برنده هفته اول در این گروه بروند. 

گروه E – کره‌ای‌ها بالاتر از ژاپنی‌ها

اف سی توکیو – بین دونگ؛ ساعت ۱۴

ژاپنی‌ها پس از شکست تلخ خود در بازی اول و در برابر نماینده کره جنوبی، حالا باید در دومین بازی خود با تیم بین دونگ دیدار کند تا با پیروزی در برابر این تیم اولین امتیازهای خود را به دست بیاورد، از طرف دیگر ویتنامی‌ها نیز اولین بازی خود را در برابر جیانگسو با تساوی به پایان رساندند.

جیانگسو – چونبوک موتورز؛ ساعت ۱۵:۳۰

کره‌ای‌ها که تنها تیم پیروز این گروه دربازی‌های هفته اول بودند در این بازی به سراغ جیانگسو می‌روند، کره‌ای‌ها تصمیم دارند با پیروزی خود در این بازی ضمن بیشتر کردن اختلاف امتیاز، خود را به‌عنوان تیم اول گروه برای صعود معرفی کنند. 

گروه F – برنده‌ها در مقابل بازنده‌ها

اف سی سئول – هیروشیما؛ ساعت ۸:۳۰

بازی این دو تیم از شرق آسیا در حالی برگزار می‌شود که کره‌ای‌ها بازی اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشته بودند و ژاپنی‌ها مانند دیگر نماینده خود در گروه قبلی شکست خورده بودند. کره‌ای‌ها می‌خواهند با کسب سه امتیاز این بازی، قافیه را به دیگر رقیب خود یعنی نماینده چین واگذار نکنند. 

شاندونگ لیوننگ – بوریرام؛ ۱۱

شاندونگی ها که بازی هفته اول خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند در این بازی با حریف تایلندی خود دیدار می‌کنند، آن‌ها یکی از گزینه‌های اصلی برای صعود از این گروه هستند و تمایل ندارند و امتیازات بازی‌های اول را از دست بدهند. 

گروه G – استرالیایی‌ها در صدر

گامبا اوزاکا – ملبورن ویکتوری؛ ساعت ۱۳:۳۰

ژاپنی‌ها که بازی اول خود را با تساوی به پایان رساندند در برابر تیم پیروز هفته اول در این گروه قرار می‌گیرند. ملبورن ویکتوری تنها تیمی بود که توانست سه امتیاز اولین بازی خود را در این گروه به دست بیاورد. 

شانگهای – سوون سامسونگ؛ ساعت ۱۵

تیم چینی که در بازی اول و در برابر ملبورن شکست خورد در دومین دیدار خود به سراغ نماینده کره‌ای‌ها می‌رود، سوون سامسونگ که از تیم‌های قدرتمند این دوره محسوب می‌شود که بعد از تساوی خانگی خود به دنبال اولین پیروزی در چین است.

گروه H – کره‌ای‌ها و چینی‌ها به دنبال ژاپن

سیدنی – گوانگژو؛ ساعت ۱۲:۳۰

استرالیایی‌ها هم‌بازی اول خود را با شکست به پایان رساندند، آن‌ها در این بازی به سراغ گوانگژو می‌روند که با هزینه زیادی به این بازی‌ها آمده است اما در بازی اول نتوانست نتیجه‌ای بهتر از تساوی به دست بیاورد. 

پوهانگ – اوراواردز؛ ساعت ۱۴

کره‌ای‌ها نیز بازی اول خود را با تساوی به پایان رساندند اما اکنون آن‌ها در برابر تنها تیم پیروز این گروه در هفته اول قرار می‌گیرند، اوراواردز ژاپن نیز قصد دارد با کسب سه امتیاز این بازی تنها تیم ۶ امتیازی آخرین گروه این رقابت‌ها نام بگیرد.