بهروز افخمی را زنده ببینید

همیاری – سری جدید برنامه هفت که پس از کش و قوس های فراوان از محمود گبرلو و تیمش گرفته شده و به بهروز افخمی و تیمش داده شده بود بعد از گذر از انتقادهای فراوان و حواشی مختلف سرانجام از حالت تولیدی به پخش زنده تبدیل می شود.

همانطور که افخمی وعده داده بود در ایام جشنواره سی و چهارم فیلم فجر این برنامه به شکل زنده هر شب ساعت ۲۳ از شبکه ۳ پخش شد که در آن ایام علی رغم اختلاف های فراوانی که با رویکرد برنامه وجود داشت پای خیلی ها از جمله ایوبی رییس سازمان سینمایی به این برنامه باز شد تا صدای زنگ آشتی موقت به صدا درآمده باشد.

اما یکی از انتقادها و ایرادهایی که به سری جدید برنامه هفت گرفته می شد تولیدی بودن آن بود که باعث می شد مخاطبان با شور و هیجان کمتری برنامه را دنبال کنند و از طراوت و پویایی آن کاسته شود. متهم اصلی زنده نبودن هفت شخص افخمی بود که عدم تبحرش در اجرا و مدیریت برنامه زنده را دلیلی بر اصرارش بر این اقدام می دانست اما تجربه بیش از ۱۰ شب برنامه زنده در ایام جشنواره او را به این نتیجه رساند لذتی که در برنامه زنده است در هیچ برنامه تولیدی دیگری وجود ندارد. البته قانع شدن او مبنی بر فاصله گرفتن از جلوی دوربین و سپردن اجرای بخش هایی از برنامه به رسول صدرعاملی و دیگرانی جز خودش باعث شد تا برنامه رنگ و بوی بهتری بگیرد و جذاب تر شود.

قسمت جدید این برنامه جمعه شب ۳۰ بهمن ماه ساعت ۲۳:۱۵ به صورت زنده پخش خواهد شد.

برنامه «هفت» با اجرا، سردبیری و تهیه کنندگی بهروز افخمی و با حضور رسول صدرعاملی و مسعود فراستی به عنوان میزبان هر هفته جمعه شب ها از شبکه سه سیما خواهد شد.