در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر چه خبر است؟(+عکس)

همیاری – پیش از آغاز جشنواره فیلم فجر، محمد حیدری دبیر دوره سی و چهارم ، پردیس سینمایی ملت را به عنوان کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر انتخاب کرد.

در کاخ مردمی، عوامل فیلم ها به همراه مردم به تماشای فیلم ها و آثار این دوره می نشینند. مهم ترین اتفاقات روز گذشته کاخ مردمی جشنواره را در یک گزارش تصویری در ادامه می بینید.

قائم مقام وزیر بهداشت با کتایون ریاحی در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر دیدار کرد. دکتر محمدهادی ایازی به تماشای فیلم سینمایی ایستاده در غبار در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر نشست. معصومه ابتکار معاون رییس جمهور نیز به کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر آمد.

فرش قرمز فیلم ایستاده در غبار با حضور محمدحسین مهدویان و عوامل فیلم در کاخ مردمی جشنواره فجر برگزار شد.

 فرش قرمز لانتوری نیز با حضور رضا درمیشیان، نوید محمدزاده، بهرنگ علوی، مریم پالیزبان و عبداله اسکندری در کاخ مردمی برگزار شد.

رضا درمیشیان: جای رضا عطاران در این مراسم خیلی خالیست. من از همه تشکر میکنم و مدیون شما هستم . نمایش امشب را به عبداله اسکندری تقدیم می‎کنم.

نوید محمدزاده: باران کوثری به همه سلام رساند. چون سر تمرین تئاتر بود نتوانست در مراسم امشب حضور یابد. امیدوارم که با دیدن این فیلم حالتان خوب شود.

بهرنگ علوی: تازه امشب حس کردم که وارد جشنواره فیلم فجر شده ام و خوشحالم که با مردم میخواهم فیلم ببینم. افتخار میکنم که با یک گروه دوست داشتنی کار کرده ام. پدرم خیلی دوست داشت که من پزشک شوم اما نشدم. ولی با افتخار یک لانتوری شدم.

 لانتوری در پنج سالن پردیس ملت با ظرفیت ۱۱۰۰ نفر نمایش داده شد.

محمود صلاحی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، حجت‌الاسلام شهاب مرادی رییس سابق سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، دکتر حجت‌الله ایوبی معاون وزیر ارشاد و رییس سازمان سینمایی، غلامرضا میرحسینی مدیر شبکه سه سیما، عبدالحسن مختاباد عضو شورای شهر، حسن خجسته عضو هیات مدیره موسسه تصویر شهر، سیدعلی احمدی مدیرعامل موسسه تصویر شهر، ابوالفضل قناعتی عضو شورای شهر تهران، هادی آشتیانی، سردار مصطفی آجرلو و آقایان امامی و رضوی تهیه کنندگان سریال فاخر شهرزاد در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر در پردیس ملت حصور داشتند.

فیلم سینمایی «بادیگارد»  بدون حضور ابراهیم حاتمی‌کیا و عوامل این فیلم اکران خود در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر را آغاز کرد. «بادیگارد» پرمخاطب‌ترین فیلم سینمایی اکران شده در کاخ مردمی جشنواره تا روز ششم است که بیش از ۱۱۰۰ نفر به تماشای آن نشسته‌اند.

عکس: محمدمعین باقری