روایت هفدانگ از جشنواره موسیقی فجر/ شماره بهمن ماه مجله صوتی هفدانگ منتشر شد (+دانلود)

همیاری – چهارمین شماره مجله صوتی «هفدانگ» با توجه به همزمانی با برگزاری سی و یکمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به بررسی این جشنواره و معرفی گروه های شرکت کننده در آن پرداخته است.

در بخش اول این شماره با عنوان «نغمه ها در حصار» با سما بابایی و نیوشا مزیدآبادی روزنامه نگاران حوزه موسیقی گپ و گفتی صورت گرفته است و آن ها نقطه نظرات خود را درباره روند اجرایی شدن جشنواره امسال، جدول برنامه ها، گروه های شرکت کننده و … گفته اند و در خلال آن با امیر بهاری مدیر روابط عمومی سی و یکمین جشنواره موسیقی فجر راجع به اجراها و انتخاب گروه ها صحبت شده است. همچنین در این بخش پیشنهادات آن ها را درباره کنسرت هایی که می تواند برای مردم جذاب باشد خواهید شنید.

با توجه به کمیت و کیفیت بخش بین الملل و عدم اطلاع رسانی و معرفی گروه های این بخش به مردم، هفدانگ این شماره بخش ویژه ای در نظر گرفته که در آن اکبر نصرآبادی عضو تحریریه سایت دراب به معرفی گروه های این بخش می پردازد و در خلال آن برای ارتباط راحت تر مخاطبان، موسیقی هر یک از گروه ها نیز پخش می شود.

عوامل مجله صوتی هفدانگ: تهیه کننده و سردبیر: سعیدبرزی و مسعودبرزی، مشاور و مجری طرح: رضامیرمحرابی، مدیرشبکه های اجتماعی: گیتا پورصالحی، طراح لوگو و گرافیک: مجید توکلی، صدابردار: امیر کاشی

همکاران این شماره: سما بابایی، نیوشا مزیدآبادی، اکبر نصرآبادی، رسول حسینی، علیرضا قدیری، ریحانه ملاصالحی، فهیمه کوشا و امیر بهاری

برای دانلود مجله صوتی «هفدانگ» بهمن ماه اینجا را کلیک کنید.