سرویس خواب

دوست دارید یک سرویس روتختی و لحاف یا حوله درجه یک بخرید و نگران جنس و قیمت آن نباشید؟ ما به شما کاتن باکس را معرفی می‌کنیم.

بیش از چهل سال از تجربه خدمت رسانی محصولات کاتن باکس cottenbox برند معروف ترکیه به مشتریان خود می‌گذرد. کاتن باکس سال‌هاست تلاش کرده تا محصولات خود را هماهنگ با تغییرات در دکوراسیون و سلیقه‌ها پیش ببرد و همواره مشتریان خود را راضی نگه دارد.
این برند از طرح های نوستالژیک تا طرح‌های مدرن و امروزی را در محصولات خود گنجانده است. استراحت در رختخواب‌های گرم و نرم این برند با طرح‌های مختلف و متنوع آن؛ حس آرامش را به شخص هدیه می‌دهد.
جنس پارچه‌های این رختخواب‌ها؛ ۱۰۰% پنبه و ضد آلرژی و حساسیت است که این مهم باعث شده تا طرفداران این محصولات دو چندان شوند.
بهترین ویژگی این محصولات بعد از طرح های زیبا و جذاب؛ اطمینانی است که این شرکت برای شستشوی محصولات خود به شما می‌دهد و شما می‌توانید بدون نگرانی و دغدغه سرویس رختخواب خود یا فرزندتان را بشویید.

این برند همچنین تولید کننده انواع ست و سرویس حوله برای همه سنین است. حوله‌ها نیز از بهترین جنس با کیفیتی عالی دوخته شده و به نگرانی شما را برای خراب شدن پارچه خاتمه می‌دهد.

انواع محصولات کاتن باکس:

سرویس لحاف نوزاد شامل:

روبالشتی

رو تشکی

لحاف

کاور لحاف

محافظ برای تخت نوزاد

 

برای خرید انواع سرویس لحاف نوزاد کاتن باکس اینجا کلیک کنید.

سرویس لوکس کاور رختخواب نوزاد شامل:

روبالشتی

کاور لحاف

رو تشکی

 

برای خرید انواع سرویس لوکس کاور نوزادی کاتن باکس اینجا کلیک کنید.

سرویس روتختی بزرگسال شامل:

روبالشتی

رو تشکی

لحاف

کاور لحاف

روتختی

 

برای خرید انواع سرویس روتختی بزرگسالان اینجا کلیک کنید.

سرویس حوله بزرگسال در مدل های مختلف شامل:

۲ عدد حوله تن پوش

۲ عدد حوله استخری

۲ عدد حوله دست و صورت

 

 

برای خرید انواع سرویس حوله بزرگسال اینجا کلیک کنید.