هجوم مجدد به صفحه رییس جمهور در حمایت از کی روش برابر وزیر ورزش(+عکس)

همیاری – صفحه رسمی حسن روحانی رییس جمهور ایران در اینستاگرام مورد هجوم هواداران کارلوس کی روش قرار گرفت. ساعاتی پس از اعلام استعفا توسط سرمربی تیم ملی تعداد قابل توجهی کامنت در آخرین پست رییس جمهور قرار گرفته است. کامنت هایی که از رییس جمهور خواسته اند به وضع فوتبال رسیدگی و از کی روش در برابر وزیر ورزش حمایت کند.اخرین پست رییس جمهور حدود ساعت ۱۶ بعد از ظهر روز جمعه روی اینستاگرام قرار گرفته . پستی که دران در مورد آبیاری مدرن در ۲ سال و نیم اخیر گزارش داده شده است. پستی که ۱۶هزارلایک دارد اما کامنت هایش در مورد تیم ملی فوتبال است. ساعتی قبل و پس از بازی پرسپولیس و فولاد کی روش اعلام کرد که برای جلوگیری از فشار به فدراسیون فوتبال از سرمربیگری تیم ملی استعفا می کند.

این مصاحبه سرمربی تیم ملی با واکنش در صفحه رسمی رییس جمهور مواجه شده است.این پست درحدود دوساعت پس از استعفا حدود ۸۰۰ کامنت دارد که اکثر آنها در مورد تیم ملی ایران و شرایط آن است. کی روش در مصاحبه اش اعلام کرده که به خاطر فشار اسدی و رییس اش و برای کمک به کفاشیان استعفا می دهد. این گفته ها سبب شده در اکثرکامنت های مربوط به تیم ملی اشاره ای هم به وزیر ورزش شده باشد.

هجوم مجدد به صفحه رییس جمهور در حمایت از کی روش برابر وزیر ورزش(+عکس)


یکی از کاربران برای رییس جمهور نوشته :« کیروش باید با امکانات و بدون عذاب بمونه و اسدی و وزیر ورزش برکنار بشن فوتبال یکی مثل ظریفو میخواد..» و ساناز هم به وزیرورزش اشاره کرده است:« این چه وزیریه انتخاب کردید آقای روحانی برای جوانان که کاری نکرده تنها دلخوشیمون تیم ملی فوتباله که اونم بهش بها داده نمیشه.چرا تیم امید توسط وزارت ساپورت میشه ولی تیم ملی نه.شما کی میخواید به خواسته جواناتون بها بدید.؟» و افشین هم رییس جمهور را تهدید کرده که در صورت عدم رسیدگی در دوره بعد به او رای نخواهد داد:«iآقای روحانی آگر کیروش بره دیگر بهتون رای برای رئیس جمهورب بعدی نمیدیم»

از دیگر مسائلی که پس از وزیر ورزش در کامنت ها مورد توجه قرار گرفته امکانات مورد نظر تیم ملی است. یکی از کاربران پرسیده که چطور نمی توانند یک زمین چمن برای تیم ملی تامین کنند و دیگری هم از حسن روحانی خواسته امکانات مورد نظر کی روش بی چون و چرا فراهم شود.

در کامنت های موجود در صفحه رییس جمهور چندین هشتگ در دفاع از کارلوس کی روش دیده می شود. #کیروش_باید_بماند #کیروش_باید_بدون_عذاب_بماند #کیروش_و_امکانات هشتگ هایی است که در چند ساعت اخیر برای دفاع از کارلوس کی روش ساخته شده است.

این دومین هجوم به صفحه رسمی رییس جمهور برای تیم ملی است. پیش از این قرار به جدایی کی روش از تیم ملی با فشار وزارت ورزش بود که نماینده رییس جمهور با بررسی شرایط ، سبب شد قرارداد سرمربی تیم ملی تمدید شود اما با استعفای کی روش دوباره موج اعتراض به صفحه رسمی رییس جمهور رسیده است.